XI WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY!

19 maja 2022 r. o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się kolejny WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY.

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE" wydanie majowe

przeczytasz TUTAJ

Uczniowie klas I-VIII wzięli udział w konkursie na najładniejszy świąteczny wystrój sal lekcyjnych, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Dekoracja sal była oceniana przez jury w kategoriach: samodzielność wykonania ozdób i gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.
Ogromne zaangażowanie uczniów z każdej klasy, pomysłowość i estetyka wykonanych przez nich prac znacznie utrudniło wybór zwycięzców konkursu. Z tego powodu, jury w składzie: p. Agnieszka Kowalik-Stania, p. Agnieszka Maciejok, p. Beata Bąk-Ścierska i p. Krzysztof Spyra miało trudny wybór.

A oto wyróżnione klasy:
w kategorii klas I-III:
I miejsce klasa IIa oraz klasa IIb,
II miejsce klasa Ia oraz klasa Ib,
III miejsce klasa IIIa.

w kategorii klas IV-VIII:
I miejsce klasa VIIIc,
II miejsce klasa VIIIa,
III miejsce klasa VIIIb.

Uczniowie otrzymali dyplomy i słodycze. Nagrodą dla klas VIII był dodatkowo voucher na jednokrotne przełożenie pracy pisemnej z dowolnego przedmiotu.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy, uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i pomysłowość w świąteczną aranżację klas!