PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Więcej…

Bezpiecznych wakacji!!!

„I śmiech niekiedy może być nauką…” to motto przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas ósmych na pożegnanie szkoły podstawowej.  

Było zabawnie i dowcipnie,  ale także wzruszająco.  Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, nareszcie mogliśmy się  wszyscy spotkać, zaprosić Rodziców, by mieli przyjemność uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu w życiu. Oficjalna uroczystość pożegnania klas ósmych odbyła się 23 czerwca 2022r. popołudniu. Po części artystycznej Dyrekcja wręczyła wyróżnionym uczniom drobne upominki, a Rodzice uczniów wyróżnionych otrzymali listy gratulacyjne. Rodzice zaangażowani w bezinteresowną pomoc i życzliwość szkole otrzymali pisemne podziękowania.

W tym roku mury naszej szkoły opuścił liczny rocznik. Do grona absolwentów Szkoły Podstawowej w Jankowicach dołączyło 62  uczniów. Są to wychowankowie Pana Jacka Bałucha (8a), Pani Ann Myk (8b) i Pani Jolanty Utraty (8c).

Przed Wami - Drodzy Absolwenci -  nowe wyzwania, nowe przyjaźnie  i nowe decyzje. Życzymy Wam  wszystkim sukcesów w dalszej edukacji.

/red. Anna Myk /

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com