Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów stories/2015-10-14_DEN oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W Dniu Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski miał pełne ręce roboty! Zatrudniliśmy do pomocy przedstawicieli z klas piątych, by do każdego pracownika naszej szkoły dotrzeć z życzeniami i symbolicznym kwiatkiem na czas!

Przemierzyliśmy różne zazwyczaj prze z uczniów unikane ścieżki. Mamy nadzieję, że dotarliśmy do każdego. Dziękujemy za pomoc pani Marcelinie Dece oraz jej podopiecznym za przygotowanie przepięknych kartek na tę okoliczność (robiły na wszystkich obdarowanych duże wrażenie). Wielkie podziękowania dla pani Joanny Chromik za duże zaangażowanie w przygotowania do święta. Jeszcze raz życzymy satysfakcji z pracy wszystkim pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jankowicach. Samorząd Uczniowski SP 15

{gallery}stories/2015-10-14_DEN{/gallery}