Zwycięstwo w konkursie „Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach”!

Gratulujemy Oldze i Filipowi!

Więcej…

Dyżur wakacyjny 2024

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna

Więcej…

Mistrzostwa w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców I 2022r.

W czwartek, 17.11.2022r. odbyły się w naszej szkole Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu na szczeblu miejskim i powiatowym. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny ze szkół gminnych (SP 4 z Pszczyny, SP 5 z Pszczyny, SP z Jankowic, SP ze Studzionki) oraz dwie szkoły z powiatu (SP z Goczałkowic-Zdroju, SP 1 z Pawłowic). Mistrzostwa stały na wysokim poziomie, w poszczególnych konkurencjach osiągnięto bardzo dobre czasy.

Po wyrównanej walce, drużyny reprezentujące naszą szkołę osiągnęły następujące wyniki:

Drużyna dziewcząt (w składzie Patrycja Skaźnik, Marta Kędzior, Julia Rozmus, Lena Lazar, Małgorzata Kosko, Hanna Chrapek, Zofia Szczotka, Zofia Jarosz, Nikola Rozmus, Agata Żupa, Barbara Zięba, Antonina Bryła, Lena Chrapkiewicz oraz Wanda Pudełko):

·       I miejsce w Mistrzostwach Pszczyny w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt

·       II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt

Drużyna chłopców (w składzie Piotr Durok, Kordian Zdeb, Stanisław Bryła, Miłosz Bratek, Aleksander Paw, Krzysztof Nieczypor, Karol Grygier, Kamil Durok, Konrad Grzechnik, Dominik Ciesielczyk, Jakub Kędzior oraz Bruno Bratek):

·       II miejsce w Mistrzostwach Pszczyny w Pływaniu Drużynowym Chłopców,

·       IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu Drużynowym Chłopców

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

/Jolanta  Utrata/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com