AWARIA TELEFONU

AWARIA TELEFONU W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Za niedogodności przepraszamy.

Przedszkolaki lubią teatr!

19.10.2023 zapraszamy  Przedszkolaków

na przestawienie teatralne w wykonaniu Tratru Krak–Art z Krakowa

Więcej…

„W noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam niebo, dzieląc z nami ziemskie życie.
Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi”.

21 grudnia o godz. 18.00 w naszej szkole odbył się Koncert Bożonarodzeniowy.
W  świąteczny klimat wprowadził nas niezwykły spektakl słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów klas IV – VIII.  Wzruszającym kolędom i pastorałkom towarzyszyły refleksje skłaniające do zadumy nad istotą świąt. Mogliśmy sobie na nowo przypomnieć, że Boże Narodzenie to przede wszystkim czas pokoju, miłości i zgody. To także tradycje pielęgnowane w naszych domach
i przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Atmosferę tego wieczoru podkreśliły zjawiskowy taniec aniołów w wykonaniu uczennic naszej szkoły, świąteczna prezentacja multimedialna, gra świateł, a także oprawa muzyczna, którą współtworzyli absolwenci i uczniowie. Zwieńczeniem całego koncertu był uroczysty przemarsz orszaku kolędników, którzy przekazali nam Dobrą Nowinę o narodzeniu  Pana. Wraz z Dyrekcją Szkoły złożyli szczególne życzenia wszystkim przybyłym gościom. To niezwykłe spotkanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój.
Po koncercie można było odwiedzić szkolne kawiarenki i poczęstować się pysznymi wypiekami przygotowanymi przez Rodziców naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com