Półkolonie 2024

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE LETNIE
„Tydzień z profilaktyką” klasy 1-3

Więcej…

Dyżur wakacyjny 2024

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna

Więcej…

8 stycznia 2023 roku, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, przebrani w stroje kolędników, odwiedzili domy naszej parafii, głosząc Dobrą Nowinę, śpiewając kolędy oraz składając życzenia.

Młodzież i dzieci zostały przyjęte z dużą otwartością. Wyrazem tego były słodkie poczęstunki, szczere podziękowania i liczne dary.

Dzięki hojności mieszkańców udało nam się uzbierać kwotę 14305 zł. Tę sumę przekazaliśmy na cele misyjne - Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci oraz Adopcję na odległość.

Gorąco dziękujemy uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w tegorocznym kolędowaniu, ich rodzicom oraz opiekunom grup odpowiedzialnym za bezpieczeństwo dzieci. Pomimo 23 grup kolędujących (ponad 200 uczniów) nie udało się dotrzeć do niektórych rodzin za co przepraszamy.
Przede wszystkim zaś składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom, za otwarcie swoich domów i okazane świadectwo wiary.

"Kto miłości żadnej nie zostawia po sobie, ten nie zostawił żadnego dziedzictwa i z niemiłowania umrze tak, jak z głodu".

Dziękujemy!


Zapraszamy do zobaczenia krótkiego filmu z kolędowania.
https://youtu.be/F4W1T0FuXXU

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com