Akcja charytatywna dla fundacji Arkadia 2024

Więcej…

REKRUTACJA do PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

Więcej…

Mistrzostwa Gminy i Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców na szczeblu miejskim i powiatowym roczników 2011 i młodsi. Do rywalizacji sportowej zgłosiło się 5 drużyn reprezentujące szkoły: SP nr 4 Pszczyna, ZSP Studzionka, SP nr 1 Goczałkowice-Zdrój, SP nr 1 Pawłowice oraz ZSP Jankowice. Po wyrównanej walce, drużyny reprezentujące naszą szkołę osiągnęły następujące wyniki:
I miejsce w Mistrzostwach Pszczyny w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Pszczyny w Pływaniu Drużynowym Chłopców
II miejsce w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt na szczeblu powiatu


Reprezentacja dziewcząt: Emilia Biber, Lena Lazar, Nikola Rozmus, Marta Kędzior, Hanna Cepok, Milena Moric, Julia Rozmus, Joanna Gogol, Zofia Szczotka, Agata Żupa, Zofia Piórka, Patrycja Skaźnik, Lena Chrapkiewicz, Zofia Jarosz, Hanna Sikora.


Reprezentacja chłopców: Stanisław Bryła, Nikolas Janeczko, Maksymilian Jończyk, Kamil Durok, Piotr Durok, Dominik Ciesielczyk, Miłosz Bratek, Jakub Kędzior, Piotr Chrapek, Tomasz Wierny, Jan Roszak, Mikołaj Przybyła, Gabriel Szlęg.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Red.Jolanta Utrata

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com