
Pierwszaki na Medal!!
Dnia 8 maja 2026r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Pięknego Czytania – Pierwszaki na Medal organizowanym przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie.
Dzieci wykazały się odwagą, starannością oraz kulturą słowa.
Nasi uczniowie odnieśli sukcesy – zdobyli I miejsce, wyróżnienie oraz dyplom za udział.
I miejsce: Ignacy Cofała – klasa Ib
Wyróżnienie: Wiktoria Kosek – klasa Ic
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszego rozwijania pasji do czytania.
K. Dziadek





























