Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

III MISTRZOSTWA SZKOŁY W MARSZACH NA ORIENTACJĘ JANKOWICE 2017r.

 

 

 


W  sobotę, 27 maja2017r.,  uczniowie klas IV - VI  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jankowicach wzięli udział w III SZKOLNYM MARSZU NA ORIENTACJĘ . Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00 w ośrodku „Nad Dokawą”. Imprezę, jak co roku, przygotowali pan Adam Skoczyński, mistrz Polski w marszach na orientację,  oraz nauczyciele ZSP w Jankowicach - p. Agnieszka  Duda i p. Jacek Bałuch.  

Pani Dyrektor, Agnieszka Kowalik - Stania,  przywitała wszystkich uczestników marszu i ogłosiła rozpoczęcie  III  Mistrzostw Szkoły w Marszach na Orientację . Zanim uczniowie ruszyli w teren, zostali zapoznani z regulaminem zawodów oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny.  Otrzymali mapy i karty uczestnika i ruszyli w grupach przygotowaną trasą.

Uczniowie mieli do pokonania drogę długości 3,5 km, wiodącą lasami Szachta i Żorek. Drużyny miały odszukać 14 punktów kontrolnych, odczytując informacje z mapy. Marsz trwał  2 i pół godziny. Nad bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali organizatorzy i nauczyciele.

Na mecie czekał na zawodników poczęstunek- kiełbaski z grilla - ufundowane przez Radę Rodziców.  Czekając na ogłoszenie wyników, dzieci  dzieliły się wrażeniami z wyprawy i bawiły się na świeżym powietrzu.  Na zakończenie ogłoszono zwycięzców marszu i wręczono im nagrody.

Najlepsze wyniki w zawodach uzyskali:
I miejsce – Michalina Kawa, Norbert Furtok, Tomasz Chrobak, Angelika Wysowska (kl. VI b)
II miejsce – Magdalena Hadaś (kl. Va), Magdalena Szklanny,  Zuzanna Gibas, Julia Szklanny (kl. VI a)
III miejsce – Hanna Ziebura, Tomasz Machalica, Jakub Niewiński, Mikołaj Dyrda (kl. V a)

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie ZSP w Jankowicach składają serdeczne podziękowania:
głównym organizatorom - panom Adamowi Skoczyńskiemu oraz nauczycielom - pani Agnieszce Duda i panu Jackowi Bałuch.
Gorąco dziękujemy także sponsorom:
- właścicielom ośrodka „Nad Dokawą”- państwu Noga;
- firmom: INSTALBUD, JAPI - BUD,
- Radzie Rodziców.
 
/red. I. Szklanny,  J. Rozmus – Folek/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com