Podziękowania

Jasełka 2018

Serdeczne zaproszenie na JASEŁKA.

Więcej…

Wspomnienia, wspomnienia...

W dniach od 26 do 30 czerwca w naszej szkole organizowane były półkolonie letnie. Uczestnicy mieli okazje skorzystać z wielu atrakcji o charakterze rekreacyjno- artystycznym jakie zapewniał program półkolonii. Już w pierwszym dniu dzieci wybrały się na wycieczkę autokarową do Woli, gdzie korzystały z atrakcji basenu. Ale na tym dzień się nie zakończył – zmęczeni i głodni odwiedziliśmy McDonalda. W kolejnym dniu wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do Biblioteki w Jankowicach, gdzie odbyły się warsztaty artystyczne – dzieci tworzyła własne dzieła z papierowej wikliny. Po warsztatach uczestnicy mogli korzystać z boiska
i placu zabaw na Zniczu. Dzień zakończyliśmy wspólnym grillowaniem. Ogromną przyjemność sprawił uczestnikom półkolonii wyjazd do Mulitikina w Czechowicach-Dziedzicach. Dzień był upalny, więc po seansie ochłodziliśmy się pysznymi lodami. Następnego dnia dzieci przygotowały się na długą, pieszą wyprawę do Pszczyny. Wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy pszczyński skansen, a później wszyscy wzięli udział w warsztatach artystycznych – malowanie na szkle. Ostatnia wycieczka odbyła się do Parku Rozrywki – Western Twinpigs w Żorach. Na tą wycieczkę wszyscy czekali z dużą niecierpliwością. Dzięki atrakcjom miasteczka, dzieci mogły poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Bogaty program półkolonii nie tylko nie pozwolił  na nudę, ale uczył
i bawił. Półkolonie umożliwiły dzieciom zabawę i integrację w grupie, pod opieką nauczycieli naszej szkoły, pozwalały zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia, dostarczyły wiele pozytywnych wrażeń.
/redakcja: Karolina Dziadek/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com