Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

Wspomnienia, wspomnienia...

W dniach od 26 do 30 czerwca w naszej szkole organizowane były półkolonie letnie. Uczestnicy mieli okazje skorzystać z wielu atrakcji o charakterze rekreacyjno- artystycznym jakie zapewniał program półkolonii. Już w pierwszym dniu dzieci wybrały się na wycieczkę autokarową do Woli, gdzie korzystały z atrakcji basenu. Ale na tym dzień się nie zakończył – zmęczeni i głodni odwiedziliśmy McDonalda. W kolejnym dniu wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do Biblioteki w Jankowicach, gdzie odbyły się warsztaty artystyczne – dzieci tworzyła własne dzieła z papierowej wikliny. Po warsztatach uczestnicy mogli korzystać z boiska
i placu zabaw na Zniczu. Dzień zakończyliśmy wspólnym grillowaniem. Ogromną przyjemność sprawił uczestnikom półkolonii wyjazd do Mulitikina w Czechowicach-Dziedzicach. Dzień był upalny, więc po seansie ochłodziliśmy się pysznymi lodami. Następnego dnia dzieci przygotowały się na długą, pieszą wyprawę do Pszczyny. Wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy pszczyński skansen, a później wszyscy wzięli udział w warsztatach artystycznych – malowanie na szkle. Ostatnia wycieczka odbyła się do Parku Rozrywki – Western Twinpigs w Żorach. Na tą wycieczkę wszyscy czekali z dużą niecierpliwością. Dzięki atrakcjom miasteczka, dzieci mogły poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Bogaty program półkolonii nie tylko nie pozwolił  na nudę, ale uczył
i bawił. Półkolonie umożliwiły dzieciom zabawę i integrację w grupie, pod opieką nauczycieli naszej szkoły, pozwalały zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia, dostarczyły wiele pozytywnych wrażeń.
/redakcja: Karolina Dziadek/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com