Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

4 września 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

O godzinie 8.00 uczniowie i nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej, a później, w szkole, zgromadzili się na uroczystej akademii, którą przygotowały klasy piąte pod opieką swoich wychowawców. Uczniowie radośnie pożegnali wakacyjne letnie dni i powitali nowy rok szkolny. Były wesołe wiersze oraz śpiewane z nutką smutku piosenki - „Za nami wakacje” i „Powakacyjny blues”. Nie zabrakło też życzeń - samych piątek i szóstek. Podczas występu pojawiły się również pełne powagi
i refleksji recytacje upamiętniające 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Szczególnie ważnym momentem spotkania było powitanie uczniów klas pierwszych. Na dobry początek pierwszoklasiści otrzymali wiele serdecznych, ciepłych słów oraz słodkie upominki. Po występie głos zabrała pani dyrektor, Agnieszka Kowalik - Stania, która jeszcze raz gorąco powitała wszystkie dzieci w ośmioletniej szkole podstawowej, przedstawiła im nowych nauczycieli i wychowawców. Inaugurację zakończyły spotkania klas ze swoimi wychowawcami.
/red. Bożena Stuchlik/