Rekrutacja do klas pierwszych

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Więcej…

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach  na rok szkolny 2018/2019
Nabór nowych dzieci na wolne miejsca będzie odbywał się elektronicznie. Rodzice powinni zalogować się na stronie: przedszkola-pszczyna.nabory.pl i wypełnić wniosek rekrutacyjny.

Więcej…

4 września 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. 

O godzinie 8.00 uczniowie i nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej, a później, w szkole, zgromadzili się na uroczystej akademii, którą przygotowały klasy piąte pod opieką swoich wychowawców. Uczniowie radośnie pożegnali wakacyjne letnie dni i powitali nowy rok szkolny. Były wesołe wiersze oraz śpiewane z nutką smutku piosenki - „Za nami wakacje” i „Powakacyjny blues”. Nie zabrakło też życzeń - samych piątek i szóstek. Podczas występu pojawiły się również pełne powagi
i refleksji recytacje upamiętniające 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Szczególnie ważnym momentem spotkania było powitanie uczniów klas pierwszych. Na dobry początek pierwszoklasiści otrzymali wiele serdecznych, ciepłych słów oraz słodkie upominki. Po występie głos zabrała pani dyrektor, Agnieszka Kowalik - Stania, która jeszcze raz gorąco powitała wszystkie dzieci w ośmioletniej szkole podstawowej, przedstawiła im nowych nauczycieli i wychowawców. Inaugurację zakończyły spotkania klas ze swoimi wychowawcami.
/red. Bożena Stuchlik/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com