Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Hospicjum  Św. Ojca Pio w Pszczynie poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy na rzecz drugiego człowieka.

Uczniowie naszej szkoły zgłosili chęć wsparcia tego szczytnego dzieła. Pod opieką osób dorosłych dnia 1 listopada 2017r. od godz. 9:00 do 17:00 młodzi wolontariusze klasy V, VI i VII w specjalnych kamizelkach i z oryginalnymi puszkami będą kwestować na cmentarzu w Jankowicach
Prosimy o życzliwość oraz modlitwę w intencji chorych.