Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dnia 24 października 2017r. klasa 4c wybrała się na wycieczkę do Chlebowej Chaty w Górkach Małych.

Uczniowie aktywnie brali udział w zajęciach oferowanych przez ośrodek, które przybliżyły im, jak wyglądało życie 50 – 100 lat temu. Dzieci dowiedziały się jak dawniej wyposażone były domy i przydomowe gospodarstwa, co trzeba zrobić, aby z małego ziarenka powstał bochen chleba oraz jak wygląda proces produkcji masła, sera i miodu. Całość pokazu zakończona była degustacją własnoręcznie zrobionych podpłomyków ze smalcem, masłem, miodem i kawą zbożową – wszystko domowej roboty.
/red. Jolanta Utrata/