Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

W poniedziałek 23 października br. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste Ślubowanie.

Pani Dyrektor A.Kowalik-Stania w obecności Pana Burmistrza D.Skrobola i Rodziców pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły.
Klasy I pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, pieczołowicie przygotowywały się  do tego ważnego wydarzenia. Swoim artystycznym występem dzieci udowodniły, że zasługują na miano wzorowych uczniów.
Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i jak najwięcej radosnych szkolnych przeżyć!

/red. Beata Kuśka/