Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

W poniedziałek 23 października br. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste Ślubowanie.

Pani Dyrektor A.Kowalik-Stania w obecności Pana Burmistrza D.Skrobola i Rodziców pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły.
Klasy I pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, pieczołowicie przygotowywały się  do tego ważnego wydarzenia. Swoim artystycznym występem dzieci udowodniły, że zasługują na miano wzorowych uczniów.
Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i jak najwięcej radosnych szkolnych przeżyć!

/red. Beata Kuśka/