Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

21 października 2017 roku na stadionie w Łące odbył się XVII Memoriał im. Alojzego Pławeckiego, którego celem było upamiętnienie wieloletnich działań dyrektora tamtejszej szkoły podstawowej.

W biegach przełajowych brały udział zarówno dzieci przedszkolne,  uczniowie szkoły podstawowej jak i osoby dorosłe na dystansie dostosowanym do wieku liczącym do 1000m.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. burmistrz Dariusz Skrobol, wicestarosta Krystian Szostak, radny Krystian Czypek a także sołtys Dariusz Grajcarem, którzy wzięli udział w dekoracji biegaczy.

Naszą szkołę reprezentowało 42 uczniów pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego  tj. p. Jolanty Utrata, Ewy Pudło oraz rodzica jednego z uczniów p. Anny Kościelny.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i dobrej frekwencji nasz szkoła znalazła się na II miejscu w klasyfikacji drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej natomiast w pierwszej piątce znalazło się 7 uczniów naszej placówki:

-rocznik 2003-2004 :
Piotr Kubica – II miejsce , Mateusz Nowak – IV miejsce, Norbert Furtok – V miejsce

-rocznik 2005-2006
Wojciech Przybyła – IV miejsce