Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Adwent to czekanie, adwent to czekanie, adwent to czekanie, aż przyjdzie Pan Jezus.

Adwent to modlitwa, adwent to modlitwa, adwent to modlitwa, aż przyjdzie Pan Jezus. Adwent to jest miłość, adwent to jest miłość, adwent to jest miłość, aż przyjdzie Pan Jezus.

ZAPRASZAMY DZIECI DO UDZIAŁU
W TEGOROCZNYCH RORATACH

Tak się zdarza raz do roku,
że po ciemku, w nocy mroku,
do kościoła idą dzieci,
lampion drogę im oświeci.

Podczas adwentu rozważamy zwiastowanie, które ukazuje Ewangelia.To wypełnienie zapowiedzianego przez proroka Izajasza przyjścia Emmanuela, którego pocznie i porodzi Dziewica.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM ZA PODJĘCIE TRUDU
UDZIAŁU W RORATACH

Niechaj nic Cie nie zniechęca,
by nie brakło Twego serca,
na roraty w grudniu chodź,
tam Jezus ofiaruje swą moc.

Joanna Kosko
Maria Oszek