Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

GMINNE ZAWODY W PŁYWNIU DRUŻYNOWYM

8 stycznia 2018 ZSP Jankowice

Jest sukces naszych pływaków !!!

W poniedziałek 8 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyły się gminne zawody w pływaniu drużynowym. Rywalizowało ze sobą 5 szkół podstawowych (SP2, SP4, SP10, SP 15 i SP 18). Uczestnicy walczyli zarówno w konkurencjach indywidualnych na dystansach 50 m jak i w sztafecie 8x50m. Finalnie nasza drużyna chłopców zajęła I miejsce na podium a dziewczęta wywalczyły miejsce II, co dla obu drużyn stało się przepustką na zawody powiatowe, które odbędą się w kwietniu w Pawłowicach. Trzymamy kciuki.

Opiekunowie reprezentacji; Ewa Pudło, Jacek Bałuch

Reprezentacja dziewcząt:
Antonina Sikora, Nikola Utrata, Wiktoria Kozik, Hanna Skaźnik (R), Amelia Lazar, Natalia Wiera, Julia Liszka (R), Paulina Blacha, Hanna Ziebura, Emilia Gogol (R)

Reprezentacja chłopców:
Filip Lazar, Miłosz Żupa, Kornel Rozmus, Maciej Pudełko, Paweł Grygier, Mateusz Kościelny, Sebastian Rzymek, Tomasz Machalica.

/red. Ewa Pudło/