Możemy mieć nową stołówkę!!!

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Rekrutacja uzupełniająca

Drodzy Rodzice!
Od 10 do 16 kwietnia trwa rekrutacja uzupełniająca.
Zapraszamy do logowania się na stronie https://przedszkola-pszczyna.nabory.pl/

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Ten czas dotarł również do naszej szkoły i przedszkola.

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie w końcu zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę. W czwartek  25 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa w lokalu „Stary Grant”, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Zabawę prowadził wodzirej, który zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy. Przy dźwiękach największych przebojów  wszyscy bawili się doskonale. Tegoroczny bal karnawałowy na pewno należał do udanych. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

/red. Karolina Dziadek/