Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Ten czas dotarł również do naszej szkoły i przedszkola.

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie w końcu zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę. W czwartek  25 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa w lokalu „Stary Grant”, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Zabawę prowadził wodzirej, który zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy. Przy dźwiękach największych przebojów  wszyscy bawili się doskonale. Tegoroczny bal karnawałowy na pewno należał do udanych. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

/red. Karolina Dziadek/