Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Ten czas dotarł również do naszej szkoły i przedszkola.

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie w końcu zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę. W czwartek  25 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa w lokalu „Stary Grant”, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Zabawę prowadził wodzirej, który zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy. Przy dźwiękach największych przebojów  wszyscy bawili się doskonale. Tegoroczny bal karnawałowy na pewno należał do udanych. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

/red. Karolina Dziadek/