Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią bardzo dziękują paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za niezwykle życzliwe przyjęcie i zorganizowanie ciekawych zajęć w Domu Parafialnym w Jankowicach.

Panie: Hildegarda Wojtala, Irena Piesior, Gabriela Ryguła
i Renata Czernecka przygotowały dla dzieci mnóstwo kolorowych materiałów i ozdób,
z których dzieci, z ich pomocą, wykonały oryginalne ozdoby świąteczne. Panie z ogromną cierpliwością objaśniały dzieciom i doradzały, jak wykonać kolorowe, składane pudełko, czapeczkę z włóczki, czy wreszcie piękne skrzydlate anioły. Wszystkim towarzyszyła ogólna wesołość. Były piosenki, żarty, „śląskie godki”i dużo śmiechu.
A po twórczych zajęciach na dzieci czekała niespodzianka – stół pełen pyszności! Była herbata i talerze pełne różnych słodkości.
Dzieci wróciły do szkoły obdarowane słodkimi pierniczkami, cukierkami i orzechami.
To był bardzo udany dzień. Dziękujemy!

/red. Jolanta Pietras/