Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią bardzo dziękują paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za niezwykle życzliwe przyjęcie i zorganizowanie ciekawych zajęć w Domu Parafialnym w Jankowicach.

Panie: Hildegarda Wojtala, Irena Piesior, Gabriela Ryguła
i Renata Czernecka przygotowały dla dzieci mnóstwo kolorowych materiałów i ozdób,
z których dzieci, z ich pomocą, wykonały oryginalne ozdoby świąteczne. Panie z ogromną cierpliwością objaśniały dzieciom i doradzały, jak wykonać kolorowe, składane pudełko, czapeczkę z włóczki, czy wreszcie piękne skrzydlate anioły. Wszystkim towarzyszyła ogólna wesołość. Były piosenki, żarty, „śląskie godki”i dużo śmiechu.
A po twórczych zajęciach na dzieci czekała niespodzianka – stół pełen pyszności! Była herbata i talerze pełne różnych słodkości.
Dzieci wróciły do szkoły obdarowane słodkimi pierniczkami, cukierkami i orzechami.
To był bardzo udany dzień. Dziękujemy!

/red. Jolanta Pietras/