Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią bardzo dziękują paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za niezwykle życzliwe przyjęcie i zorganizowanie ciekawych zajęć w Domu Parafialnym w Jankowicach.

Panie: Hildegarda Wojtala, Irena Piesior, Gabriela Ryguła
i Renata Czernecka przygotowały dla dzieci mnóstwo kolorowych materiałów i ozdób,
z których dzieci, z ich pomocą, wykonały oryginalne ozdoby świąteczne. Panie z ogromną cierpliwością objaśniały dzieciom i doradzały, jak wykonać kolorowe, składane pudełko, czapeczkę z włóczki, czy wreszcie piękne skrzydlate anioły. Wszystkim towarzyszyła ogólna wesołość. Były piosenki, żarty, „śląskie godki”i dużo śmiechu.
A po twórczych zajęciach na dzieci czekała niespodzianka – stół pełen pyszności! Była herbata i talerze pełne różnych słodkości.
Dzieci wróciły do szkoły obdarowane słodkimi pierniczkami, cukierkami i orzechami.
To był bardzo udany dzień. Dziękujemy!

/red. Jolanta Pietras/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com