Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

6 marca w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy dla chętny dzieci przebywających na świetlicy zostały zorganizowane zajęcia logopedyczne w formie zabawy.

Dzieci z zaangażowaniem usprawniały motorykę aparatu artykulacyjnego, oddechowego i fonacyjnego, chętnie wykonywały proponowane ćwiczenia i rozwiązywały zadania programu „Socrates”.
W nawiązaniu do tegorocznego hasła EDL „Komunikowanie się nie tylko słowami...” dzieci rozpoznawały symbole Programu Językowego Makaton oraz doskonaliły sztukę porozumiewania się poznając podstawowe zwroty i gesty w języku migowym.

/Aleksandra Śliwka, logopeda/