Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

6 marca w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy dla chętny dzieci przebywających na świetlicy zostały zorganizowane zajęcia logopedyczne w formie zabawy.

Dzieci z zaangażowaniem usprawniały motorykę aparatu artykulacyjnego, oddechowego i fonacyjnego, chętnie wykonywały proponowane ćwiczenia i rozwiązywały zadania programu „Socrates”.
W nawiązaniu do tegorocznego hasła EDL „Komunikowanie się nie tylko słowami...” dzieci rozpoznawały symbole Programu Językowego Makaton oraz doskonaliły sztukę porozumiewania się poznając podstawowe zwroty i gesty w języku migowym.

/Aleksandra Śliwka, logopeda/