Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

6 marca w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy dla chętny dzieci przebywających na świetlicy zostały zorganizowane zajęcia logopedyczne w formie zabawy.

Dzieci z zaangażowaniem usprawniały motorykę aparatu artykulacyjnego, oddechowego i fonacyjnego, chętnie wykonywały proponowane ćwiczenia i rozwiązywały zadania programu „Socrates”.
W nawiązaniu do tegorocznego hasła EDL „Komunikowanie się nie tylko słowami...” dzieci rozpoznawały symbole Programu Językowego Makaton oraz doskonaliły sztukę porozumiewania się poznając podstawowe zwroty i gesty w języku migowym.

/Aleksandra Śliwka, logopeda/