Możemy mieć nową stołówkę!!!

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Rekrutacja uzupełniająca

Drodzy Rodzice!
Od 10 do 16 kwietnia trwa rekrutacja uzupełniająca.
Zapraszamy do logowania się na stronie https://przedszkola-pszczyna.nabory.pl/

Dnia 13 marca 2018r. klasy piąte udały się na wycieczkę do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie. Naszymi opiekunami były: p. Bożena Stuchlik, p. Teresa Mączkowska - Marszałek i p. Anna Pośpiech. Najpierw złożyliśmy wizytę w stacji meteorologicznej, gdzie poznaliśmy przyrządy do pomiaru składników pogody. W Planetarium obejrzeliśmy dwa seanse lekcyjne z astronomicznych podstaw geografii pt. „A jednak się kręci”. Mogliśmy kupić także pamiątki, mapy nieba i kalendarze. Zrobiliśmy również zdjęcia przy pomniku naszego wielkiego astronoma -Mikołaja Kopernika. Wycieczka była bardzo ciekawa i udana. Seanse lekcyjne wzbogaciły naszą wiedzę o Układzie Słonecznym, a wizyta w stacji meteorologicznej wyjaśniła nam różne zjawiska pogodowe.
/red. B. Stuchlik/