Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dnia 13 marca 2018r. klasy piąte udały się na wycieczkę do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie. Naszymi opiekunami były: p. Bożena Stuchlik, p. Teresa Mączkowska - Marszałek i p. Anna Pośpiech. Najpierw złożyliśmy wizytę w stacji meteorologicznej, gdzie poznaliśmy przyrządy do pomiaru składników pogody. W Planetarium obejrzeliśmy dwa seanse lekcyjne z astronomicznych podstaw geografii pt. „A jednak się kręci”. Mogliśmy kupić także pamiątki, mapy nieba i kalendarze. Zrobiliśmy również zdjęcia przy pomniku naszego wielkiego astronoma -Mikołaja Kopernika. Wycieczka była bardzo ciekawa i udana. Seanse lekcyjne wzbogaciły naszą wiedzę o Układzie Słonecznym, a wizyta w stacji meteorologicznej wyjaśniła nam różne zjawiska pogodowe.
/red. B. Stuchlik/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com