Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

KOLEJNY SUKCES NASZEJ REPREZENTACJI PODCZAS ZAWODÓW POWIATOWO-REJONOWYCH

26 marca w Pawłowicach odbyły się powiatowo-rejonowe zawody w pływaniu drużynowym szkół podstawowych.
Wśród pięciu drużyn zakwalifikowanych do szczebla powiatowego reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła I miejsce, pokonując rywali z Pawłowic (gospodarze zawodów), Goczałkowic, Woli oraz SP4 Pszczyna. Chłopcy natomiast zajęli również wysokie, bo II miejsce na podium.
W tym samym dniu odbyła się również rywalizacja na szczeblu rejonowym, w której startowało osiem szkół, w tym SP 3 oraz SP 4 Cieszyn, a także SP 3 Skoczów.
Reprezentacja dziewcząt walczyła zacięcie zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i w sztafecie. Pokonując większość rywali uplasowała się na III miejscu na podium.

Bardzo cieszymy się z wyników i gratulujemy uczestnikom!

Opiekunowie drużyn: Ewa Pudło, Jacek Bałuch

Reprezentacja dziewcząt:

l.p.

Nazwisko i imię

rocznik

konkurencja

1

Blacha Paulina

2005

Grzbietowy

2

Ziebura Hanna

2005

Motylkowy

3

Wiera Natalia

2006

Klasyczny

4

Lazar Amelia

2006

Dowolny

5

Skaźnik Hanna

2007

Dowolny

6

Utrata Nikola

2007

Dowolny II

7

Pudełko Aleksandra

2008

Grzbietowy

8

Kotajny Karina

2008

Klasyczny

9

Gogol Emilia

2005

Z.R.

10

Liszka Julia

2006

Z.R.

11

Jarmusiewicz Zofia

2008

Z.R.

Reprezentacja chłopców:

l.p.

Nazwisko i imię

rocznik

konkurencja

1

Machalica Tomasz

2005

Dowolny

2

Pudełko Maciej

2005

Motylkowy

3

Kościelny Mateusz

2006

Klasyczny

4

Żupa Miłosz

2006

Grzbietowy

5

Grygier Paweł

2007

Klasyczny

6

Kościelny Karol

2007

Dowolny

7

Lazar Filip

2008

Grzbietowy

8

Rzymek Sebastian

2008

Dowolny

/Red. Ewa Pudło/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com