ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SP 2019-20

Informacje na temat zapisów dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej w zakłądce REKRUTACJA SZKOŁA

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019-20

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji w zakladce

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE

20 marca 2018r. uczeń naszej szkoły Michał Kolasa (kl. IV b) wziął udział w II Powiatowym Konkursie Aktorsko - Wokalno - Tanecznym „Perła” organizowanym przez Pszczyńskie Centrum Kultury.

Michał wystąpił w kategorii aktorskiej, przedstawiając w humorystycznej scence wiersz Marii Terlikowskiej „Straszny sen”. Świetna recytacja, ciekawa interpretacja tekstu i umiejętności sceniczne naszego ucznia znalazły uznanie  w oczach jury - aktorów Stowarzyszenia „take tam…” im. Artystów Międzywojnia. 

Michał otrzymał jedno z dwóch wyróżnień w swojej kategorii wiekowej. Drugie wyróżnienie, także w kategorii aktorskiej, zdobył uczeń klasy VI b, Maciej Pudełko. Gratulujemy naszym uczniom prawdziwie aktorskich popisów.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com