Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

20 marca 2018r. uczeń naszej szkoły Michał Kolasa (kl. IV b) wziął udział w II Powiatowym Konkursie Aktorsko - Wokalno - Tanecznym „Perła” organizowanym przez Pszczyńskie Centrum Kultury.

Michał wystąpił w kategorii aktorskiej, przedstawiając w humorystycznej scence wiersz Marii Terlikowskiej „Straszny sen”. Świetna recytacja, ciekawa interpretacja tekstu i umiejętności sceniczne naszego ucznia znalazły uznanie  w oczach jury - aktorów Stowarzyszenia „take tam…” im. Artystów Międzywojnia. 

Michał otrzymał jedno z dwóch wyróżnień w swojej kategorii wiekowej. Drugie wyróżnienie, także w kategorii aktorskiej, zdobył uczeń klasy VI b, Maciej Pudełko. Gratulujemy naszym uczniom prawdziwie aktorskich popisów.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com