Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

20 marca 2018r. uczeń naszej szkoły Michał Kolasa (kl. IV b) wziął udział w II Powiatowym Konkursie Aktorsko - Wokalno - Tanecznym „Perła” organizowanym przez Pszczyńskie Centrum Kultury.

Michał wystąpił w kategorii aktorskiej, przedstawiając w humorystycznej scence wiersz Marii Terlikowskiej „Straszny sen”. Świetna recytacja, ciekawa interpretacja tekstu i umiejętności sceniczne naszego ucznia znalazły uznanie  w oczach jury - aktorów Stowarzyszenia „take tam…” im. Artystów Międzywojnia. 

Michał otrzymał jedno z dwóch wyróżnień w swojej kategorii wiekowej. Drugie wyróżnienie, także w kategorii aktorskiej, zdobył uczeń klasy VI b, Maciej Pudełko. Gratulujemy naszym uczniom prawdziwie aktorskich popisów.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com