Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Nasza szkoła była organizatorem I Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pod hasłem „CZYTAM, ROZUMIEM, WIEM”, który był przeznaczony dla klas drugich.

Konkurs odbył się 23 maja. W zmaganiach w czytaniu ze zrozumieniem wzięło udział pięć dwuosobowych drużyn. W przyjaznej i miłej atmosferze nasi milusińscy z zapałem wykonywali przygotowane dla nich zadania. Uczestnicy konkursu wykazali się wysokim poziomem rozumienia czytanych tekstów i umiejętnością współpracy w drużynie.
Prace dzieci oceniała komisja w składzie:
Pani Barbara Starz, Pani Beata Kuśka, Pani Anna Pośpiech.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące
III miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piasku
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk pani Dyrektor dyplomy i nagrody. Gratulujemy i zapraszamy szkoły do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły: Regina Pudełko, Beata Kuśka, Karolina Dziadek.