Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Nasza szkoła była organizatorem I Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pod hasłem „CZYTAM, ROZUMIEM, WIEM”, który był przeznaczony dla klas drugich.


Konkurs odbył się 23 maja. W zmaganiach w czytaniu ze zrozumieniem wzięło udział pięć dwuosobowych drużyn. W przyjaznej i miłej atmosferze nasi milusińscy z zapałem wykonywali przygotowane dla nich zadania. Uczestnicy konkursu wykazali się wysokim poziomem rozumienia czytanych tekstów i umiejętnością współpracy w drużynie.
Prace dzieci oceniała komisja w składzie:
Pani Barbara Starz, Pani Beata Kuśka, Pani Anna Pośpiech.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące
III miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piasku
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk pani Dyrektor dyplomy i nagrody. Gratulujemy i zapraszamy szkoły do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły: Regina Pudełko, Beata Kuśka, Karolina Dziadek.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com