Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Dzień Sportu w tym roku obchodziliśmy w sobotę 26 maja w Ośrodku Nad Dokową w Jankowicach.

Wbrew prognozom już o poranku nasze twarze przywitały promienie słońca.
O godz. 9.00 odbyło się uroczyste otwarcie imprezy, po czym uczniowie wraz z opiekunami przystąpili do konkurencji sportowych.
Uczniowie klas młodszych tj. I-III rywalizowali między sobą indywidualnie w odpowiednich kategoriach wiekowych, mierząc swoje siły w 6 konkurencjach szybkościowo-zwinnościowych oraz technicznych (m.in. skoki w worku na czas, rzuty do celu kapeluszem, slalom z toczeniem piłki lekarskiej z użyciem miotły).
Uczniowie klas IV-VI rozegrali mecze piłki nożnej plażowej (chłopcy), rzucanki siatkarskiej (dziewczęta młodsze) oraz siatkówki plażowej (dziewczęta starsze).
Oprócz rywalizacji sportowej uczestnicy imprezy otrzymali poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla i lodów, a dla bardziej głodnych dostępny był również bufet z obszernym menu , w którym największą popularność zyskała tutejsza pizza.
Tutejszy plac zabaw również cieszył się sporym zainteresowaniem . Dzieci miały również możliwość bliższego przyjrzenia się hodowanym na terenie ośrodka alpakom.
Około godz. 12.00 odbyła się dekoracja zwycięzców, natomiast najważniejszy dla wszystkich miał być nie wynik a sama możliwość spędzenia czasu aktywnie, wesoło i na świeżym powietrzu, w jakże słonecznej aurze.
Organizacja i przeprowadzenie : J. Utrata, Ewa Pudło, Jacek Bałuch oraz pozostali pracownicy szkoły

/Red. Ewa Pudło/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com