Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dzień Sportu w tym roku obchodziliśmy w sobotę 26 maja w Ośrodku Nad Dokową w Jankowicach.

Wbrew prognozom już o poranku nasze twarze przywitały promienie słońca.
O godz. 9.00 odbyło się uroczyste otwarcie imprezy, po czym uczniowie wraz z opiekunami przystąpili do konkurencji sportowych.
Uczniowie klas młodszych tj. I-III rywalizowali między sobą indywidualnie w odpowiednich kategoriach wiekowych, mierząc swoje siły w 6 konkurencjach szybkościowo-zwinnościowych oraz technicznych (m.in. skoki w worku na czas, rzuty do celu kapeluszem, slalom z toczeniem piłki lekarskiej z użyciem miotły).
Uczniowie klas IV-VI rozegrali mecze piłki nożnej plażowej (chłopcy), rzucanki siatkarskiej (dziewczęta młodsze) oraz siatkówki plażowej (dziewczęta starsze).
Oprócz rywalizacji sportowej uczestnicy imprezy otrzymali poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla i lodów, a dla bardziej głodnych dostępny był również bufet z obszernym menu , w którym największą popularność zyskała tutejsza pizza.
Tutejszy plac zabaw również cieszył się sporym zainteresowaniem . Dzieci miały również możliwość bliższego przyjrzenia się hodowanym na terenie ośrodka alpakom.
Około godz. 12.00 odbyła się dekoracja zwycięzców, natomiast najważniejszy dla wszystkich miał być nie wynik a sama możliwość spędzenia czasu aktywnie, wesoło i na świeżym powietrzu, w jakże słonecznej aurze.
Organizacja i przeprowadzenie : J. Utrata, Ewa Pudło, Jacek Bałuch oraz pozostali pracownicy szkoły

/Red. Ewa Pudło/