INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

Więcej…

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Dziewczynki z rocznika 2006 i młodsze najlepsze w gminie Pszczyna w drużynowym pływaniu.


5 grudnia 2018 roku odbyły się na basenie Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczynie drużynowe zawody pływackie w czterech kategoriach. Wszystkie zespoły reprezentujące naszą szkołę, pomimo licznych problemów zdrowotnych i kadrowych, wróciły nagrodzone pucharami i dyplomami.

I miejsce w drużynowych zawodach pływackich w kategorii dziewcząt – rocznik 2006 i młodsze, zajęły dziewczynki naszej szkoły w składzie: Amelia Lazar, Marta Pyrtek, Hanna Skaźnik, Wiktoria Kozik, Zofia Jarmusiewicz, Maja Musiolik, Anna Chrobak, Karina Kotajny i rezerwowe: Nikola Utrata, Katarzyna Gruszka, Julia Muszyńska, Natalia Furczyk i Nadia Pustelnik.

II miejsce w tej samej kategorii wiekowej wywalczyli chłopcy z naszej szkoły w składzie: Filip Lazar, Karol Kościelny, Karol Grygier, Mateusz Żupa, Mateusz Kościelny, Miłosz Żupa, Kornel Rozmus i rezerwowi: Jakub Janosz, Paweł Halbina, Kacper Pudełko, Kacper Lukasek.

Drużyna chłopców w kategorii 2004 -2005 wywalczyła również II miejsce w składzie: Oskar Kapica, Norbert Furtok, Stanisław Janus, Piotr Kubica, Tomasz Machalica, Mateusz Nowok, Jakub Warwas, Klaudiusz Szmajduch, Witold Gawron.

Reprezentacja dziewcząt w tej kategorii wiekowej zajęła III miejsce w składzie: Hanna Ziebura, Zofia Kudła, Paulina Blacha, Zuzanna Majnusz, Magdalena Szklanny, Paulina Duda, Natalia Majnusz, Julia Szklanny i rez. Małgorzata Kuźniak.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy sukcesu i życzymy podobnych wyników na zawodach powiatowych w styczniu.

/red. Jolanta Utrata/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com