INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

Więcej…

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

W przedszkolu nadal panuje świąteczny klimat...

W piątek, 4. stycznia w sali przedszkolnej zebrały się Motylki, Biedronki, 0A i 0B oraz dwie klasy pierwsze, aby wysłuchać koncertu kolędowego w wykonaniu zespołu Małe Jankowianki pod przewodnictwem p. Marii Bałuch. Po części koncertowej dzieci wspólnie śpiewały znane kolędy i pastorałki. Wszystkim śpiewom towarzyszył dźwięk akordeonu, który wzbudzał niemałe zainteresowanie wśród dzieci. Przedszkolaki mogły też z bliska przyjrzeć się dawnym strojom ludowym oraz poznać ich nazwy.

Bardzo dziękujemy Małym Jankowiankom za piękny koncert, który przedłużył nam świąteczny czas radości.

/Red. Karolina Kendzior/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com