INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Początkiem kwietnia ogłoszono szkolne eliminacje do konkursu "Zajączek wielkanocny"

Wpłynęło kilkanaście przepięknych prac, które następnie zawiezione zostały do Biblioteki Miejskiej w Pszczynie na konkurs główny.

8 kwietnia, w tejże bibliotece miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu.

Do konkursu zgłoszono 100 prac - zajączków, wykonanych różnymi technikami. Uczestnicy do swoich prac wykorzystali przeróżne materiały: papier, wełnę, sznurek, siano, drewno, masę solną itp. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.

Prace zostały ocenione w 4 kategoriach: przedszkola, szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-6, szkoła podstawowa klasy 7-8 i gimnazjum.

Nasi uczniowie zdobyli dwie nagrody!
Jakub Małek zajął 2 miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy 1-3.
Karol Gembała otrzymał nagrodę specjalną Głosu Pszczyńskiego!

Wszystcy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci puzzli.

Biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Opiekunowie:
p. Katarzyna Prządka,