III RODZINNY BIEG CHARYTATYWNY

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

Początkiem kwietnia ogłoszono szkolne eliminacje do konkursu "Zajączek wielkanocny"

Wpłynęło kilkanaście przepięknych prac, które następnie zawiezione zostały do Biblioteki Miejskiej w Pszczynie na konkurs główny.

8 kwietnia, w tejże bibliotece miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu.

Do konkursu zgłoszono 100 prac - zajączków, wykonanych różnymi technikami. Uczestnicy do swoich prac wykorzystali przeróżne materiały: papier, wełnę, sznurek, siano, drewno, masę solną itp. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.

Prace zostały ocenione w 4 kategoriach: przedszkola, szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-6, szkoła podstawowa klasy 7-8 i gimnazjum.

Nasi uczniowie zdobyli dwie nagrody!
Jakub Małek zajął 2 miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy 1-3.
Karol Gembała otrzymał nagrodę specjalną Głosu Pszczyńskiego!

Wszystcy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci puzzli.

Biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Opiekunowie:
p. Katarzyna Prządka,