Dnia 24.X. 2019r. został przeprowadzony etap szkolny XXV Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych.

Udział wzięło 23 uczniów klas IV -V oraz 19 uczniów klas VI-VIII
 Konkurs odbywał się w II kategoriach wiekowych:
 uczestnicy z kl.IV -V prezentowali znajomość Ewang. św. Marka, natomiast w kl.VI - VIII  test konkursowy  dotyczył znajomości Ewang. św. Jana.

Test konkursowy składał się z 28 pytań. Były to pytania zamknięte, otwarte, cytaty biblijne do uzupełnienia, a w grupie młodszej znalazła się niełatwa krzyżówka.

Z klas IV-V  najlepszymi okazali się:    Mateusz Żupa - I miejsce
                                                   Szymon Daroszewski - II miejsce
                                                   Mateusz Daroszewski - III miejsce

Z klas VI-VIII najlepiej poradzili sobie: Zuzanna Oszek -  I miejsce
                                                   Mateusz Tomaszczyk - II miejsce
                                                   Dawid Balcarek - III miejsce

Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkoły w etapie powiatowym.

Chęć poznawania miłości jaką darzy nas Nasz Ojciec - zapisanej na kartach Pisma Świętego to największe zwycięstwo.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy światła Ducha Świętego.
 Organ. p.J.Kosko, p. M.Oszek