EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Ze względu na STRAJK oraz na egzaminy ósmoklasistów, które są priorytetem może być problem z zapewnieniem opieki dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

Aby zalogować się do dziennika elektronicznego należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Bezpośredni link do dziennika znajduje się w górnym prawym menu naszej witryny.

• W wyszukiwarce wpisać adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/pszczyna
    (link dostępny jest na stronie internetowej szkoły - u góry po prawej). Wyświetli się powitalna strona systemu.

• Kliknąć przycisk Zaloguj się, a następnie - Przywracanie dostępu.

• Przepisać znaki z obrazka i wpisać adres e-mail, podany wychowawcy.

• Kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.

• Sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytać wiadomość i kliknąć link podany w treści, aby nadać własne hasło.

• Wprowadzić nowe hasło dostępu do dziennika, i kliknąć przycisk Ustaw nowe hasło.

• Od tego momentu można logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła i przeglądać informacje o uczniu, otwierając poszczególne zakładki.