Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Aby zalogować się do dziennika elektronicznego należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Bezpośredni link do dziennika znajduje się w górnym prawym menu naszej witryny.

• W wyszukiwarce wpisać adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/pszczyna
    (link dostępny jest na stronie internetowej szkoły - u góry po prawej). Wyświetli się powitalna strona systemu.

• Kliknąć przycisk Zaloguj się, a następnie - Przywracanie dostępu.

• Przepisać znaki z obrazka i wpisać adres e-mail, podany wychowawcy.

• Kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.

• Sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytać wiadomość i kliknąć link podany w treści, aby nadać własne hasło.

• Wprowadzić nowe hasło dostępu do dziennika, i kliknąć przycisk Ustaw nowe hasło.

• Od tego momentu można logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła i przeglądać informacje o uczniu, otwierając poszczególne zakładki.