Udanych Wakacji!!!

Bezpiecznych wakacji!!!

„I śmiech niekiedy może być nauką…” to motto przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas ósmych na pożegnanie szkoły podstawowej.

Korzystając z dobrodziejstw dzisiejszej technologii nasza szkoła weszła w dwa projekty edukacyjne prowadzone przez uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach.

W ostatni weekend w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie odbyły się powiatowe konkursy czytelnicze organizowane w ramach Pszczyńskiego Weekendu Kryminalnego.

W dniach 7-8 czerwca 2022 r. uczniowie klas ósmych wybrali się na wycieczkę do historycznej stolicy Śląska, Wrocławia.

Mieliśmy okazję gościć na kółku artystkę Zofię Siwy, która jest absolwentką naszej szkoły.