EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Ze względu na STRAJK oraz na egzaminy ósmoklasistów, które są priorytetem może być problem z zapewnieniem opieki dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy wynika, że strajk w naszej placówce będzie trwał NADAL, również w przyszłym tygodniu.

Nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Nieobecność uczniów nie będzie miała wpływu na obliczanie frekwencji.

W dniach 15, 16 i 17 kwietnia odbędzie się egzamin klas ósmych, są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

W dniach 18 - 23 kwietnia (czwartek - wtorek) - wiosenna przerwa świąteczna.

Szanowni Rodzice!

w dniu 10 kwietnia (środa) również.

Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy wynika, że strajk w naszej placówce będzie trwał nadal, w dniu 9 kwietnia (wtorek) również.