Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

10 października br. przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu inauguracyjnym Pszczyńskiego Forum Samorządów Uczniowskich, które odbyło się w budynku Gimnazjum nr 1 w Pszczynie.

Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie poszukuje wolontariuszy chętnych do pracy na rzecz drugiego człowieka.

„Każdy może być święty, jeśli tylko chce. Mój przyjaciel – Jezus, poprowadzi mnie, bo dobrze wie, gdzie.” Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, który odbędzie się31 października 2018 r. (środa) w kościele o godz. 12.45.

W piątek 28 września b.r. odbył się XVIII turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.