Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Bardzo dziękujemy uczniom naszej szkoły i ich rodzicom za włączenie się do akcji zbierania makulatury.

Dzień Sportu w tym roku obchodziliśmy w sobotę 26 maja w Ośrodku Nad Dokową w Jankowicach.

Nasza szkoła była organizatorem I Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pod hasłem „CZYTAM, ROZUMIEM, WIEM”, który był przeznaczony dla klas drugich.

17 kwietnia 2008 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Rudołtowicach odbył się II Międzyszkolny Przegląd Układów Tanecznych, w którym dziewczęta naszej szkoły pod kierunkiem p. Ewy Pudło również zaprezentowały swoje umiejętności pod nazwą „Forever Friends”.

20 marca 2018r. uczeń naszej szkoły Michał Kolasa (kl. IV b) wziął udział w II Powiatowym Konkursie Aktorsko - Wokalno - Tanecznym „Perła” organizowanym przez Pszczyńskie Centrum Kultury.