Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Od 1 października 2016 r. w naszej szkole powracamy do akcji promującej zdrowy styl życia.

Dnia 30 września 2016r. (piątek) świętować będziemy Dzień Chłopca pod hasłem "Dzień muszki i krawata".

Rada Uczniowska reprezentuje sprawy uczniów w naszej szkole. W skład Samorządu Szkolnego wchodzą uczniowie klas szóstych, ale zapraszamy również przewodniczących klas młodszych do współuczestnictwa w organizowaniu życia szkoły.