Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Od 1 października 2016 r. w naszej szkole powracamy do akcji promującej zdrowy styl życia.

Dnia 30 września 2016r. (piątek) świętować będziemy Dzień Chłopca pod hasłem "Dzień muszki i krawata".

Rada Uczniowska reprezentuje sprawy uczniów w naszej szkole. W skład Samorządu Szkolnego wchodzą uczniowie klas szóstych, ale zapraszamy również przewodniczących klas młodszych do współuczestnictwa w organizowaniu życia szkoły.