BEZPICZNE FERIE ZIMOWE 2023

Czytaj więcej

ZIMOWY KONKURS

Więcej…

NAUCZYCIELE

ZSP W JANKOWICACH

Rok szkolny 2022/2023

 

DYREKTOR

WICEDYREKTOR

WICEDYREKTOR

mgr Agnieszka Kowalik-Stania

mgr Agnieszka Maciejok

mgr Grażyna Gryksa

 

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Karolina Dziadek

mgr Beata Kuśka

mgr Joanna Maślorz

mgr Lucyna Przybyła

mgr Joanna Szczyrba

mgr Monika Waleczek

 

Religia

mgr Joanna Kosko

mgr Maria Oszek

 

Język polski

mgr Jolanta Rozmus-Folek

mgr Anna Stalmach

mgr Izabela Szklanny

 

Język angielski

mgr Anna Bednarska

mgr Małgorzata Bukowska

mgr Monika Janyga

mgr Anna Myk

 

Język niemiecki

 

mgr Alina Witosza

Historia

mgr Krzysztof Spyra

mgr Anna Stalmach

 

Wiedza o społeczeństwie

 

mgr Krzysztof Spyra

Matematyka

mgr Beata Leki

mgr Dominika Oparowska

mgr Teresa Mączkowska-Marszałek

 

Fizyka

 

mgr Cezary Filipiuk

Przyroda

 

mgr Bożena Stuchlik

Geografia

 

mgr Bożena Stuchlik

Chemia

 

mgr inż. Barbara Ochojska

Chemia

 

mgr inż. Barbara Ochojska

Technika

 

mgr Józef Synoczek

Informatyka

 

mgr Józef Synoczek

mgr Cezary Filipiuk

Muzyka

 

p. Mirosław Lachowski

Plastyka

 

mgr Marcelina Deka

Doradztwo zawodowe

 

mgr Krzysztof Spyra

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

mgr Sebastian Dziech

Wychowanie do życia w rodzinie

 

mgr Maria Oszek

Wychowanie fizyczne/Basen kl. I-III

mgr Agnieszka Duda

mgr Jacek Bałuch

mgr Jolanta Utrata

 

Pedagog szkolny

 

mgr Anna Pośpiech

Psycholog

mgr Beata Bąk-Ścierska

 

Pedagog specjalny

 

mgr Beata Bąk-Ścierska

mgr Karolina Dziadek

Logopeda

 

mgr Gabriela Skrzypska

mgr Aleksandra Śliwka

Wychowawcy świetlicy

mgr Magdalena Łowicka

mgr Jolanta Jakut-Klimek

mgr Agnieszka Kowalik-Stania

mgr Agnieszka Maciejok

mgr Katarzyna Prządka

mgr Lucyna Przybyła

mgr Monika Waleczek

Bibliotekarz

 

mgr Lucyna Grygier

Nauczyciel współorganizujący

 

mgr Marzena Biernat

mgr Gabriela Chrobok

mgr Jolanta Jakut-Klimek

mgr Katarzyna Prządka

 

WYCHOWAWCY KLAS I – III

Rok szkolny 2022/2023

 

I a

mgr Karolina Dziadek

I b

mgr Lucyna Przybyła

II a

mgr Joanna Szczyrba

mgr Gabriela Chrobok (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

II b

mgr Monika Waleczek

III a

mgr Joanna Maślorz

mgr Jolanta Jakut-Klimek (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

III b

mgr Beata Kuśka

 

WYCHOWAWCY KLAS IV – VIII

Rok szkolny 2022/2023

 

IV a

mgr Jolanta Utrata

mgr Marzena Biernat (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

IV b

mgr Jacek Bałuch

IV c

mgr Anna Myk

V a

mgr inż. Barbara Ochojska

mgr Katarzyna Prządka (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

V b

mgr Anna Bednarska

V c

mgr Bożena Stuchlik

VI a

mgr Izabela Szklanny

p. Jolanta Furczyk (pomoc nauczyciela)

VI b

mgr Dominika Oparowska

VII a

mgr Jolanta Rozmus-Folek

p. Dominika Lorenc (pomoc nauczyciela)

VIII a

mgr Beata Leki

p. Lucyna Lazar (pomoc nauczyciela)

VIII b

mgr Anna Stalmach

VIII c

mgr Krzysztof Spyra

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com