WKRĘĆ SIE W POMAGANIE

 

Zapraszamy do współudziału w akcji
zbierania nakrętek „Wkręć się w pomaganie”.

Więcej…

DAJ MISIAKA !

 

Więcej…

NAUCZYCIELE 

ZSP W JANKOWICACH

Rok szkolny 2019/2020

 

DYREKTOR            mgr Agnieszka Kowalik-Stania

WICEDYREKTOR  mgr Agnieszka Maciejok

WICEDYREKTOR  mgr Grażyna Gryksa                                          

 

Wychowanie przedszkolne

 

mgr Katarzyna Biela

mgr Katarzyna Gąsior

mgr Paulina Gołąbek

mgr Grażyna Gryksa

mgr Monika Janyga 

mgr Michalina Kolarz

mgr Weronika Manowska

mgr Joanna Maślorz

mgr Anna Pitlok

mgr Katarzyna Skrobol

mgr Monika Słowik

mgr Teresa Szromczyk

mgr Monika Żemła

 

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Biernat

mgr Gabriela Chrobok

mgr Karolina Dziadek

mgr Karolina Kendzior

mgr Beata Kuśka

mgr Jolanta Pietras

mgr Lucyna Przybyła

mgr Regina Pudełko

mgr Joanna Szczyrba

mgr Martyna Szczotka

Religia

mgr Joanna Kosko

mgr Maria Oszek

Język polski

mgr Jolanta Rozmus-Folek

mgr Anna Stalmach

mgr Izabela Szklanny

Język angielski

mgr Monika Janyga

mgr Anna Myk

mgr Anna Stankiewicz

Język niemiecki

mgr Alina Witosza

Historia

mgr Krzysztof Spyra

mgr Anna Stalmach

Wiedza o społeczeństwie

mgr Krzysztof Spyra

Matematyka

mgr Beata Leki

mgr inż. Teresa Mączkowska-Marszałek

mgr Dominika Oparowska

Fizyka

mgr Marta Mieszczakowska

Przyroda

mgr Bożena Stuchlik

Geografia

mgr Bożena Stuchlik

Biologia

mgr inż. Barbara Ochojska

Chemia

mgr Elżbieta Stryczek

Technika

mgr Józef Synoczek

Informatyka

mgr Dominika Oparowska

mgr Józef Synoczek

Muzyka

p. M. Lachowski

Plastyka

mgr Joanna Kidoń

Doradztwo zawodowe

mgr Anna Harazin

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr inż. Barbara Ochojska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Maria Oszek

Wychowanie fizyczne/basen kl. I-III

mgr Jacek Bałuch

mgr Agnieszka Duda

mgr Jolanta Utrata

Pedagog szkolny

mgr Anna Pośpiech

Psycholog

mgr Beata Bąk-Ścierska

Logopeda

mgr Gabriela Skrzypska

mgr Aleksandra Śliwka

Surdopedagog

mgr Krzysztof Spyra

Świetlica

mgr Katarzyna Prządka

mgr Jolanta Jakut- Klimek


Biblioteka

mgr Lucyna Grygier

                           

WYCHOWAWCY KLAS

Rok szkolny 2019/2020

KLASY I - III

 

Ia - mgr Lucyna Przybyła

    mgr Marzena Biernat (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

Ib - mgr Karolina Dziadek

Ic - mgr Karolina Kendzior

IIa - mgr Gabriela Chrobok

    mgr Martyna Szczotka(nauczyciel współorganizujący kształcenie)

IIb - mgr Joanna Szczyrba

IIc - mgr Jolanta Pietras

IIIa - mgr Regina Pudełko 

p. Jolanta Furczyk (pomoc nauczyciela)

IIIb - mgr Beata Kuśka

      

WYCHOWAWCY KLAS

Rok szkolny 2019/2020

KLASY IV – VIII

 

IVa - mgr Jolanta Rozmus-Folek

mgr Magdalena Łowicka (pomoc nauczyciela)

Va - mgr Beata Leki

p. Lucyna Lazar (pomoc nauczyciela)

Vb - mgr Anna Stalmach

Vc - mgr Krzysztof Spyra

VIa - mgr Jacek Bałuch

VIb - mgr Anna Myk

VIc - mgr Jolanta Utrata

VIIa - mgr Anna Stankiewicz

VIIb - mgr Bożena Stuchlik

VIIIa - mgr Dominika Oparowska

VIIIb - mgr Izabela Szklanny

ROK SZKOLNY 2019/2020

Klasa

Wychowawca

Sala

Ia

mgr Lucyna Przybyła

8

Ib

mgr Karolina Dziadek

301

Ic

mgr Karolina Kendzior

301

IIa

mgr Gabriela Chrobok

8

IIb

mgr Joanna Szczyrba

302

IIc

mgr Jolanta Pietras

302

IIIa

mgr Regina Pudełko

202

IIIb

mgr Beata Kuśka

202

IVa

mgr Jolanta Rozmus – Folek

12

Va

mgr Beata Leki

16

Vb

mgr Anna Stalmach  

101

Vc

mgr Krzysztof Spyra

101

VIa

mgr Jacek Bałuch

201

VIb

mgr Anna Myk

17

VIc

mgr Jolanta Utrata

201

VIIa

mgr Anna Stankiewicz

10

VIIb

mgr Bożena Stuchlik

102

VIIIa

mgr Dominika Oparowska

16

VIIIb

mgr Izabela Szklanny

13

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com