Serdeczne podziękowania

Serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz wszystkim sponsorom, za zorganizowanie IV Zabawy Andrzejkowej składa dyrekcja, nauczyciele oraz wychowankowie i uczniowie ZSP w Jankowicach.

Godziny pracy Świetlicy Szkolnej

Wychowawcy świetlicy

mgr Jolanta Jakut-Klimek

mgr Katarzyna Gąsior

mgr Lucyna Przybyła

Wtorek 6:00 - 17:00
Środa 6:00 - 17:00
Czwartek 6:00 - 17:00
Piątek 6:00 - 17:00

Co na codzień wyprawia się w świetlicy szkolnej? Zapraszamy do galerii zdjęć.

W całej palecie różnorodnych zajęć, które prowadzone są w świetlicy dzieci mogą odnaleźć zawsze coś dla siebie, dostosowanego do swoich umiejętności, zainteresowań i uzdolnień.

Kontrakt Świetlicy Szkolnej to proste, jasne i przejrzyste zasady, które sami ustalamy, których nawzajem przestrzegamy, które szanujemy po to, żeby każdy z nas smógł czuć się tutaj bezpiecznie, znaleźć dobre towarzystwo, rozwijać swoje zainteresowania, odpocząć, poczuć się ważnym i potrzebnym.

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzać czas – zarówno przed zajęciami szkolnymi jak i po lekcjach. Tu otacza się uczniów opieką i wspiera we wszelkich sytuacjach w godzinach.