Serdeczne podziękowania

Serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz wszystkim sponsorom, za zorganizowanie IV Zabawy Andrzejkowej składa dyrekcja, nauczyciele oraz wychowankowie i uczniowie ZSP w Jankowicach.

„Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie”. (Mk 1, 11)

WYNIKI KONKURSU

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych na zebranie rozpoczynajace nowy rok szkolny 2017/18.

Odbędzie sie ono na sali gimnastycznej 28 sierpnia 2017r o godzinie 17:00.

Serdeczniemy zapraszamy dzieci nowo przyjęte do oddzialów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/18 wraz z rodzicami na dni adaptacyjne, które odbędą się 23, 24 oraz 25 siepnia w godzinach10:00 do 11:30, w  budynku przedszkola.