Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Drodzy rodzice, nasze pociechy w szkole a nawet już w przedszkolu wkraczają w zupełnie nowy dla siebie świat - świat znaków symbolicznych, niepodobnych do niczego, dla młodego człowieka nic nie znaczących. Jest to świat liter.

Jeśli zamierzasz posłać dziecko do przedszkola, albo już jesteś szczęśliwym rodzicem małego przedszkolaka, powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach. Dzięki nim unikniesz, być może, paru błędów a na pewno Ty i Twoje dziecko odniesiecie wiele korzyści stosując się do kilku prostych rad.