Niech czar magicznych chwil
Bożego Narodzenia
wypełnia każdy dom i każde serce.
Niech zagości w nas miłość i przebaczenie, tolerancja i szacunek do ludzi.
A maleńki Jezus niech obdarza nas łaskami, których potrzebujemy w te święta i całym nadchodzącym Nowym Roku!

Dyrektor i Pracownicy ZSP w Jankowicach

.

Zapraszamy do obejrzenia nowego numeru gazetki przedszkolnej

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE"!

Kochani Rodzice!
          Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany czas  w roku…

Drodzy rodzice, nasze pociechy w szkole a nawet już w przedszkolu wkraczają w zupełnie nowy dla siebie świat - świat znaków symbolicznych, niepodobnych do niczego, dla młodego człowieka nic nie znaczących. Jest to świat liter.

Jeśli zamierzasz posłać dziecko do przedszkola, albo już jesteś szczęśliwym rodzicem małego przedszkolaka, powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach. Dzięki nim unikniesz, być może, paru błędów a na pewno Ty i Twoje dziecko odniesiecie wiele korzyści stosując się do kilku prostych rad.