Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Drodzy rodzice, nasze pociechy w szkole a nawet już w przedszkolu wkraczają w zupełnie nowy dla siebie świat - świat znaków symbolicznych, niepodobnych do niczego, dla młodego człowieka nic nie znaczących. Jest to świat liter.

Jeśli zamierzasz posłać dziecko do przedszkola, albo już jesteś szczęśliwym rodzicem małego przedszkolaka, powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach. Dzięki nim unikniesz, być może, paru błędów a na pewno Ty i Twoje dziecko odniesiecie wiele korzyści stosując się do kilku prostych rad.