Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Drodzy Rodzice - trzeci migdał to poważna sprawa. Zapraszam do zapoznania się z artykułem na ten temat.

Logopeda przdszkola Gabriela Skrzypska.

Link do artykułu

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów poświęcony zmianom w systemie edukacji w roku szkolnym 2018/2019.

Pobierz i przeczytaj TUTAJ

Ćwiczenia logoprdyczne w wakacje? TAK!  Zapraszam do przeczytania KLIK

O zabawach logopedycznych w podróży możecie przeczytać TU

Zachęcam serdecznie - Gabriela Skrzypska

W czwartek 7 czerwca 2018r grupę „Motylków” i „Biedronek” odwiedziła mama Zuzi, która jest dietetykiem.

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem do rozbudzania zainteresowań czytelniczych.