Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

W czwartek 7 czerwca 2018r grupę „Motylków” i „Biedronek” odwiedziła mama Zuzi, która jest dietetykiem.

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem do rozbudzania zainteresowań czytelniczych.

Za nami wartsztaty z tworzenia materiałowych przytulanek. Wypychanie, naklejanie, pomponiki, kreatywne druciki i zdolne małe rączki przedszkolaków - ale była zabawa!

Tak Króliczki sprzątały Świat.

Kolejna teatralna odsłona w przedszkolu - tym razem przedstawienie "Cudowna lampa Alladyna"