EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Ze względu na STRAJK oraz na egzaminy ósmoklasistów, które są priorytetem może być problem z zapewnieniem opieki dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Spotkanie rodziców dzieci z grup 0A i 0B w sprawie diagnozy gotowości szkolnej odbędzie się w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 17.00.

Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy wynika, że strajk w naszej placówce będzie trwał NADAL, również w przyszłym tygodniu.

Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych przez Komitet Strajkowy wynika, że strajk w naszej placówce będzie trwał nadal,
w dniu 10 kwietnia (środa) również.

Nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Nieobecność uczniów nie będzie miała wpływu na obliczanie frekwencji.