Serdeczne podziękowania

Serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz wszystkim sponsorom, za zorganizowanie IV Zabawy Andrzejkowej składa dyrekcja, nauczyciele oraz wychowankowie i uczniowie ZSP w Jankowicach.

„Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie” (Mk 1, 11)

21 października 2017 roku na stadionie w Łące odbył się XVII Memoriał im. Alojzego Pławeckiego, którego celem było upamiętnienie wieloletnich działań dyrektora tamtejszej szkoły podstawowej.

29 września 2017 na Stadionie Miejskim „Iskra”  w Pszczynie odbył się gminny turniej piłki nożnej „Z BOISKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

30 maja 2017r. uczniowie klasy IV b, Mateusz Kościelny i Miłosz Żupa, wzięli udział w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym pt. „Tajemnice ciała człowieka”,

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „SOWA MĄDRA GŁOWA” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Rudołtowicach.