Niech czar magicznych chwil
Bożego Narodzenia
wypełnia każdy dom i każde serce.
Niech zagości w nas miłość i przebaczenie, tolerancja i szacunek do ludzi.
A maleńki Jezus niech obdarza nas łaskami, których potrzebujemy w te święta i całym nadchodzącym Nowym Roku!

Dyrektor i Pracownicy ZSP w Jankowicach

.

Uczennica klasy VIa, Antonina Bryła, trenująca tenis ziemny w Śląskim Centrum Tenisa,

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Podróże po Europie”,  organizowanym przez ZSP w Studzienicach.

26 października 2021 r. o godzinie 10.00 piętnaścioro uczniów naszej szkoły z klas siódmych i ósmych przystąpiło do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie Wycieczka do Centrum Lotów Kosmicznych z "Bajkami robotów" Stanisława Lema.

Dziewczynki z rocznika 2006 i młodsze najlepsze w gminie Pszczyna w drużynowym pływaniu.

Jak wiadomo obie nasze reprezentacje po eliminacjach zakwalifikowały się do fazy pucharowej Pszczyńskiego Małego Mundialu.