Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Dzieci zamieszkałe i zameldowane w naszym obwodzie przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA, do którego dołącza się OŚWIADCZENIE o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka.

Dzieci zamieszkałe, ale niezameldowane w obwodzie naszej szkoły przyjmowane są do szkoły na podstawie ZGŁOSZENIA, do którego dołącza się OSWIADCZENIE o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka. Oświadczenie składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej (art. 151, ust.2 i 3 ustawy z 14 grudnia 2016 r., Prawo oświatowe).

Druk zgłoszenia oraz oświadczenia można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej zespołu.

Wypełnione dokumenty składa się w sekretariacie szkoły w terminie 12 - 18 lutego 2018 r.,
w godz. 7:00 - 15:00, oddanie zgłoszenia potwierdza się datą i podpisem.

Dzieci niezamieszkałe w obwodzie naszej szkoły podlegają REKRUTACJI na wolne miejsca w terminie od 20 lutego do 6 marca 2018 roku. Rodzice wypełniają WNIOSEK dla klasy I.

Pliki do pobrania:

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_pierwszej_klasy_publicznej_szkoly_podstawowej