Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 12:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 13.00

W ramach obchodów EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY w naszej szkole w dniach 6-8 marca gabinet logopedyczny był otwarty dla każdego ucznia.

Rozstrzygnięcie XXIV Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego

W maju zakończył się konkurs logopedyczno-plastycznym zorganizowany przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jankowicach.

Zbiór pytań i odpowiedzi, na które najczęściej odpowiada logopeda