Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO UDZIAŁU
W KONKURSIE RADOSNEJ PIOSENKI RELIGIJNEJ
pt.: „W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO”

Konkurs odbędzie się dnia 19 marca 2018r., w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy IV-VI
Klasa I-III
Oraz w dwóch kategoriach rodzajowych:
soliści i duety
zespoły

Uczestnicy przygotowują jeden utwór religijny – hymn, kanon, piosenka, w której wzywamy Ducha Świętego. Koniczny jest podkład instrumentalny CD lub akompaniament. Każdy uczestnik konkursu występuje tylko jeden raz. Zgłoszenia do konkursu dokonujemy u katechety.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poprzez radosny śpiew oddający cześć Bogu w Duchu Świętym.

/M. Lachowski. M. Oszek, J. Kosko/