Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO UDZIAŁU
W KONKURSIE RADOSNEJ PIOSENKI RELIGIJNEJ
pt.: „W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO”

Konkurs odbędzie się dnia 19 marca 2018r., w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy IV-VI
Klasa I-III
Oraz w dwóch kategoriach rodzajowych:
soliści i duety
zespoły

Uczestnicy przygotowują jeden utwór religijny – hymn, kanon, piosenka, w której wzywamy Ducha Świętego. Koniczny jest podkład instrumentalny CD lub akompaniament. Każdy uczestnik konkursu występuje tylko jeden raz. Zgłoszenia do konkursu dokonujemy u katechety.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poprzez radosny śpiew oddający cześć Bogu w Duchu Świętym.

/M. Lachowski. M. Oszek, J. Kosko/