INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

8 czerwca 2019r. w Jankowicach, już po raz trzeci pobiegniemy dla Zameczka Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla dzieci niewidomych

i niedowidzących w Rudołtowicach.

Bieg, jest organizowany przez Zespół Szkolny-Przedszkolny nr 15 w Jankowicach,LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe „Aktywna Pszczyna”.

Jak w ubiegłym roku, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu – 5km lub 10km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5km, a dla dzieci szkolnych przygotowaliśmy trasę o długości 2,7 km.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących „Zameczek” w Rudołtowicach. Ośrodek ten został utworzony
w 1992 roku przez Polski Związek Niewidomych. Udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. Swoją działalnością obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 25 lat. Podopieczni przebywają w ośrodku
w systemie całodobowym i dziennym.

Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek charytatywnych o nominałach 10,20,50,100 oraz 200 zł., z których całkowity dochód zostanie przeznaczony dla Ośrodka ZAMECZEK !

Szczegóły w wydarzeniu

ZAPRASZAMY !