Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „SOWA MĄDRA GŁOWA” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Rudołtowicach.

W wyniku szkolnych eliminacji wytypowano trzech uczestników, którzy 25 maja 2017r. reprezentowali naszą szkołę w konkursie. Byli to: Remigiusz Gregorczyk (kl. IIIb) oraz Maksymilian Paw (kl. IIIa)i Maciej Wójcik (kl. IIIa).
III miejsce zajął w tym konkursie Maksymilian Paw (op. R. Pudełko)
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW