Akcja charytatywna dla fundacji Arkadia 2024

Więcej…

REKRUTACJA do PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

Więcej…

11Dnia 07.11.2023r. odbyło się w naszym przedszkolu najważniejsze wydarzenie dla dzieci - Pasowanie na Przedszkolaka.

Pasowanie otrzymały wszystkie dzieci, które po raz pierwszy zawitały do przedszkolnej krainy. Uroczystość otwarła Pani dyrektor, wkraczając w progi przeszkola z wielkim ołòwkiem. Nim to właśnie dokonała uroczystego pasowania. Wcześniej jednak przedszkolaki z poważną miną złożyły uroczystą przysięgę. Przedstawiły przygotowaną część artystczną, w ktòrej zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Były piosenki oraz zabawy ruchowe ze śpiewem. Na pamiątkę tego uroczystego dnia każdy przedszkolak otrzymał dyplom.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i radosnego pobytu w naszym przedszkolu!

 

red. wychowawcy młodszych grup przedszkolnych

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com