Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Króliczki i Pszczółki wybrały sie do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Przejazd autokarem to już była nie lada atrakcja! A potem wędrówka ścieżką edukacyjną "Śladami smoka przyrodnika" i rozwiązywanie zadań i łamigłowek, które smok zostawił dla przedszkolaków na trasie - to dopiero było wyzwanie! Po trudach wędrowania i zmaganiach z zadaniami przyrodniczymi przedszkolaki pałaszowały kanapki i wcinały owoce aż miło.  Całość zwieńczyła zabawa na ogromnym placu zabaw! Po tylu atrakcjach i przygodach nie jeden mały podróżnik zasnął w drodze powrotnej w autokarze :)

/red. Monika Waleczek/