Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Króliczki i Pszczółki wybrały sie do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Przejazd autokarem to już była nie lada atrakcja! A potem wędrówka ścieżką edukacyjną "Śladami smoka przyrodnika" i rozwiązywanie zadań i łamigłowek, które smok zostawił dla przedszkolaków na trasie - to dopiero było wyzwanie! Po trudach wędrowania i zmaganiach z zadaniami przyrodniczymi przedszkolaki pałaszowały kanapki i wcinały owoce aż miło.  Całość zwieńczyła zabawa na ogromnym placu zabaw! Po tylu atrakcjach i przygodach nie jeden mały podróżnik zasnął w drodze powrotnej w autokarze :)

/red. Monika Waleczek/