Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

29 listopada 2017r. wszystkie przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jankowicach uczestniczyły w koncercie  muzycznym podsumowującym jesień pełną darów, kolorów i deszczu.

Organizatorami koncertu były: Anna Pitlok i Teresa Szromczyk -  wychowawczynie najstarszych grup dzieci.
Poranek muzyczny odbył się w sali OSP w Jankowicach. Głównym celem tego koncertu  było popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.
Dzieci śpiewały piosenki z repertuaru dziecięcego z podkładem muzycznym. Przedszkolaki były świetnie przygotowane, wystąpiły w eleganckich strojach, i z rekwizytami. Wszyscy podziwiali dobór repertuaru, walory głosowe małych artystów, muzykalność, interpretację piosenki oraz ogólny wyraz artystyczny.
Każdy świetnie się bawił i wykonawcy, i widownia. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Cieszy nas fakt, że mamy w przedszkolu tak uzdolnione dzieci.

Anna Pitlok
Teresa Szromczyk