Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

W czwartek 7 czerwca 2018r grupę „Motylków” i „Biedronek” odwiedziła mama Zuzi, która jest dietetykiem.

Dzieci z uwagą słuchały Gościa.
Pani dietetyk przybliżyła przedszkolakom informacje na temat zdrowego odżywiania się oraz ogólnych zaleceń żywnościowych. Dzieci miały okazję sprawdzić, ile cukru znajduje się w przynoszonych przez nie każdego dnia do przedszkola- napojach.
Przedszkolaki z pomocą pani Sylwii utworzyły talerz zdrowego odżywiania. Poznały produkty, które wpływają na urodę, zdrowe serce, odporność, mózg a także dowiedziały się, jak niebezpieczna dla zdrowia jest coca–cola oraz fast-foody i dlaczego powinno się ich unikać.
Na zakończenie dzieci smakowały przygotowaną przez p. Sylwię niespodziankę w postaci kanapek ze zdrową nutellą oraz lodów truskawkowych.

Serdecznie dziękujemy Pani Sywli, że mogła nas odwiedzić i znaleźć czas na przygotowanie tak cieszącej się zainteresowaniem wśród dzieci pogadanki.

/Mred. onika Słowik, Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com