Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

W czwartek 7 czerwca 2018r grupę „Motylków” i „Biedronek” odwiedziła mama Zuzi, która jest dietetykiem.

Dzieci z uwagą słuchały Gościa.
Pani dietetyk przybliżyła przedszkolakom informacje na temat zdrowego odżywiania się oraz ogólnych zaleceń żywnościowych. Dzieci miały okazję sprawdzić, ile cukru znajduje się w przynoszonych przez nie każdego dnia do przedszkola- napojach.
Przedszkolaki z pomocą pani Sylwii utworzyły talerz zdrowego odżywiania. Poznały produkty, które wpływają na urodę, zdrowe serce, odporność, mózg a także dowiedziały się, jak niebezpieczna dla zdrowia jest coca–cola oraz fast-foody i dlaczego powinno się ich unikać.
Na zakończenie dzieci smakowały przygotowaną przez p. Sylwię niespodziankę w postaci kanapek ze zdrową nutellą oraz lodów truskawkowych.

Serdecznie dziękujemy Pani Sywli, że mogła nas odwiedzić i znaleźć czas na przygotowanie tak cieszącej się zainteresowaniem wśród dzieci pogadanki.

/Mred. onika Słowik, Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com