PRZYNIEŚ PLUSZAKA DLA CHOREGO DZIECIAKA

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

Jak co roku przedszkolaki z Jankowic czekały na wyjątkowego gościa - Mikołaja.

Mocno biły małe serduszka gdy go nawoływały, gdy śpiewały piosenkę z nadzieją, że ją usłyszy i przybędzie.

Przybył - wjechał na wspaniałych saniach wprost z chmury mgły. Sanie ciągnął najbardziej okazały z reniferów a Mikołajowi towarzyszył iście królewski orszak elfów i pomocników. Wszak ktoś musiał pomóc staruszkowi rozdać całą górę prezentów.

Na scenie czekał na Mikołaja tron wśród niesamowitej, bajkowej scenerii. Chyba mu się podobało, bo zasiedział się na nim nieco.

Okazało się, że bardzo grzeczna była w tym roku nasza Pani dyrektor Agnieszka - nawet powiedziała Mikołajowi wierszyk - a on obdarował ją prezentem. Pani dyrektor Grażynka musiała obiecać, że będzie najgrzeczniejszą dziewczynką w tym roku i też dostała prezent.

Z jeszcze większą radością i wytęsknieniem będziemy czekać na Mikołaja za rok. Obiecał, że przybędzie.

/red. Monika Waleczek/