INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Zapaliła się gwiazda promienna na wschodzie
i rozbrzmiewa radosna nowina,

że w ubogiej stajence Bóg nam się narodził,
mały Jezus – najświętsza Dziecina.

Niechaj spokój dziś spłynie na ziemię i niech cisza nam w duszach zagości,
bo bez granic w tej małej dziecinie przebaczenia i wielkiej miłości.

Niech więc każdy pospieszy w noc cichą i świętą,
złożyć pokłon Przeczystej Panience
i uściskać pokornie Jezusa nóżęta,
w tej ubogiej, dalekiej stajence.

Tak przedszkolaki ogłaszały Radosną Nowinę na tegorocznych Jasełkach.
Nie zabrakło ujmujących za serce scen i nie jedna łezka zakręciła się w oku widzów i popłynęła po policzku.
Cała szkoła rozbrzmiewała radosnymi pastorałkami i świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim przybyłym gościom.

/red. Monika Waleczek/

Zapraszamy do gaerii zdjeć z tego wyjątkowego wydarzenia.

Za wykonanie zdjeć oraz udostępnienie ich w galerii dziękujemy nieocenionemu Panu Aleksandrowi Bryła